Nábor nových členů

24.03.2010 09:18

Hledáme  slušné a spolehlivé muže, kteří si rádi zasportují at aktivně nebo jenom rekreačně se zájmem o požární sport  věk není rozhodující.Muže kteří mají zájem pracovat v požární ochraně k založení výjezdové jednotky.

Výjezdová jednotka bude přímo spolupracovat s profesionálními hasiči v Náměšti nad Oslavou,bude se podílet na klasickém hašení požárů,likvidaci různých živelných pohrom a havárií,pomoc při likvidaci dopravních nehod,zapojí se do soutěží v požárním sportu atd.

Pro spolehlivé je časem možnost zařazení do profesionální jednotky v Náměšti nad Oslavou.

Vytvořením výjezdové jednotky v Náměšti nad Oslavou se zvýší bezpečnost nejen po stránce požární ochrany,ale také při živelných pohromách.

Pevně věříme že je v Náměšti nad Oslavou hodně spoluobčanů kteří jsou ochotni a schopni plnit úkoly které jsou na dnešní hasiče kladeny a že pochopí nutnost zřízení výjezdové jednotky která bude ku prospěchu všech Náměšťských občanů.

V případě Vašeho vážného zájmu  nás kontaktujte kolem 20:00hod.na tel.čísle 568 623 422 nebo na mobil 720 679 241.

Na setkání s Vámi se těší členové sboru dobrovolných hasičů v Náměšti nad Oslavou.